S.Ü DIŞ TİCARET
Herhangi Bir Program Olmadan Rapidden Aynı Anda Birden Fazla Dosya İndirmeye Çözüm 586349-hhjj

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

S.Ü DIŞ TİCARET
Herhangi Bir Program Olmadan Rapidden Aynı Anda Birden Fazla Dosya İndirmeye Çözüm 586349-hhjj

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
S.Ü DIŞ TİCARET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herhangi Bir Program Olmadan Rapidden Aynı Anda Birden Fazla Dosya İndirmeye Çözüm

Herhangi Bir Program Olmadan Rapidden Aynı Anda Birden Fazla Dosya İndirmeye Çözüm Empty Herhangi Bir Program Olmadan Rapidden Aynı Anda Birden Fazla Dosya İndirmeye Çözüm

Mesaj tarafından Cihangir Paz Ara. 20, 2009 8:53 am

Arkadaşlar selamlar, ben bu yöntemi kullanıyorum. İşin mantığı sanırsam Grabber gibi programların mantığına dayanıyor ama emin değilim. Ancak benim elimde şifresi ve kullanıcı adını bildiğim bi proxy adresi olduğu için aynı anda sadece 2 tane dosya indirebiliyorum. Buradan benden biraz daha fazla proxyler hakkında bilgisi olan arkadaşlardan da yardım istiyorum. Eğer şifre ve kullanıcı adı varolan proxy adreslerini burada yazabilirlerse ( böyle proxyleri bulmak mümkünmüdür onu da bilmiyorum) aynı anda daha fazla dosya da indirebiliriz.
Şimdi gelelim işin mantığına: Ben ilk dosyayı indirirken normal ttnetin bana vermiş olduğu ip adresi ile bağlanıyorum yani hiçbişey yapmadan Rapidden dosya indirme kurallarını uygulayarak dosyayı indirmeye başlıyorum. 2. dosyayı indirmeye başlamadan önce sayfada en üstte bulunan araçlar butonundan İnternet seçenekleri------>Bağlantılar---->Yerel Ağ ayarları penceresine gidiyorum ve orada Proxy Sunucusu yazan yere kullanıcı adı ve şifresini bildiğim proxy nin adresini ve port numarasını giriyorum ve tamam a basıyorum. Bundan sonra indirmek istediğim başka bir dosyayı yine aynı şekilde Rapidden dosya indirme kurallarını uygulayarak indirmeye başlıyorum. Yöntem %100 çalışıyor. Yalnız sorun dediğim gibi kullanıcı adı ve şifresini bildiğimiz proxy adresleri bulmakta. Şunu da belirteyim bu işlemi bi kere yaptıktan sonra 2. kez denediğimde işe yaramıyor yine süre kısıtlamasını beklemek zorunda kalıyorum çünkü Rapid bu sefer hem ttnet ip mi hem de proxy sunucusunun bana vermiş olduğu ip yi tanıyor . Kendi modemime reset atabildiğim için yine bi dosya indirebiliyorum ancak proxy nin modemine reset atamadığımdan dolayı Smile proxy nin ipsini değiştiremiyorum ve bu yüzden rapidin proxyden aldığım ipye uyguladığı süreyi beklemek zorunda kalıyorum. Bilmiyorum tam olarak açıklayabildim mi?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cihangir
Cihangir
Administrator

Mesaj Sayısı : 188 Kayıt tarihi : 17/12/09 Nerden Nerden : Ereğli/Konya

https://king.forum.st

- Similar topics